Zabezpečovací systémy, Vyškov

Servisní odkazy a čísla

RYCHLÝ KONTAKT
+420 608 955 221

Poradenská linka
+420 775 392 544

Pro zájemce o naše služby.
Denně od 8.00 do 18.00h.

Přihlášení do
systému ochrany

Přihlásit se

Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy

Navrhujeme řešení a instalujeme zabezpečovací systémy. Našimi klienty jsou domácnosti, drobní živnostníci i velké společnosti s vysokými nároky na zabezpečení.

Instalace provádíme po celé ČR.

Záruka až 7 let na značkové alarmy Jablotron.

Jsme generálním dodavatelem bezpečnostních a kamerových systémů pro firmu RD Rymářov. RD Rymářov

Získejte kalkulaci zdarma

Do dvou dnů obdržíte nezávaznou cenovou nabídku na míru.

Ceny typových instalací

Byt

20 020 Kč včetně 15% DPH

Typová instalace pro vzorový byt. Bezdrátová verze, šetrná k interiéru bytu. Součástí je ústředna s GSM komunikátorem, přístupový modul s RFID čtečkou, 2 pohybové detekory, 3 magnetické detektory, požární detektor, interní siréna a 2 ovládací čipy.

Dům

38 760 Kč včetně 15% DPH

Typová instalace pro vzorový rodinný dům. Bezdrátová verze, šetrná k interiéru domu. Součástí je ústředna s GSM komunikátorem, 2 přístupové moduly s RFID čtečkou, 4 pohybové detektory, 3 magnetické detektory, 2 kombinované detektory, 2 požární detektory, 2 interní sirény, venkovní siréna, 2 klíčenky k ovládání garážových vrat (možno ovládat i prozvoněním z telefonu), 4 ovládací čipy.

Firma

63 335 Kč včetně 21% DPH

Typová instalace pro vzorovou firmu. Hybridní verze s preferencí bezdrátového připojení. Součástí je ústředna s GSM a LAN komunikátorem, 2 přístupové moduly s RFID čtečkou, 13 pohybových detektorů, 7 magnetických detektorů, 2 detektory tříštění skla, 5 požárních detektorů, 2 interní sirény, venkovní siréna, 2 klíčenky ovládání závory parkovitě (možno ovládat i prozvoněním z telefonu), 16 identifikačních karet pro pracovníky.

Zabezpečovací systémy

Možnosti zabezpečovacích systémů

Většinou si pořizujeme alarm proto, abychom ochránili svůj majetek a okamžitě zjistili, pokud by se k nám někdo dobýval. Aby spolehlivě fungoval, musí jej namontovat profesionál. Samotný alarm ale pouze ohlásí poplach.

Vzniklý požár, unikající plyn, dobývající se zloděje nebo tekoucí vodu přitom musí někdo fyzicky uhasit či zastavit. I když jste zrovna na služební cestě nebo na dovolené.

Ne každý si bohužel uvědomuje, že i ten nejkvalitnější alarm se bez trvalého dohledu a možnosti vyslat profesionální zásah dá přirovnat ke stříkačce bez hasiče.

Nabízíme vám proto celkovou ochranu. Ta se skládá ze čtyř kroků vedoucích k vytvoření spolehlivého kruhu bezpečí kolem vašeho domova nebo podnikání: kvalitní alarm, montáž certifikovaným technikem, nepřetržitý dohled a zásah při poplachu.

Kamerové systémy

Získejte přehled odkudkoliv

Ke svému bezpečnostnímu systému můžete přistupovat prostřednictvím svého počítače, tabletu či chytrého telefonu.

Pomocí internetového rozhraní budete mít vše plně pod kontrlolou.

Kontakt a formulář

Kontakty

608 955 221
L.A.S.O., spol. s r.o.
Mlýnská 258/7
682 01 Vyškov
Zobrazit sídlo na Google mapě

Napište si o nezávaznou kalkulaci zdarma

Odpovíme do dvou pracovních dní. Všechna políčka jsou povinná.


Úvodní strana | Kamerové systémy | Zabezpečovací systémy | Hlídání domů a bytů | Kontakty | Internetový obchod | Autor stránek